City Centre Georgian Listed Townhouse

  • 452 m²
  • 5 slaapkamers
  • 2 badkamers

City Centre Georgian Listed Townhouse Liverpool villa van 452 vierkante meter is op 5-minuten loopafstand van Chinatown gelegen, waar fietsen te huur zijn. Gasten kunnen genieten van darten in dit vakantiehuis, gelegen niet ver van de Cavern Club.

Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

City Centre Georgian Listed Townhouse villa is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven om zelf te koken in een eetgedeelte. The Italian Club Fish verwent gasten met Europese gerechten in de onmiddellijke nabijheid van deze accommodatie.

Het Internationaal slavernijmuseum vindt u op ongeveer 1 km van deze 5-slaapkamer villa, en de Albert Dock is op maar 1,1 km ervandaan. City Centre Georgian Listed Townhouse villa biedt een eersteklas locatie binnen 15 minuten lopen van Liverpool Lime Street station en vrij dicht bij FACT Liverpool. De 2-badkamer woning bevindt zich in de Sint-Pieters-Woluwe (Woluwe-Saint-Pierre) wijk van Liverpool, op 1,2 km van culturele plekken zoals het Tate Modern. Dankzij Duke St/suffolk St bushalte, op 5 minuten loopafstand, kunnen gasten gemakkelijk Liverpool verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near City Centre Georgian Listed Townhouse Liverpool
Spacious Apartment For Groups In City Centre
Mobiele prijsaanbieding

Spacious Apartment For Groups In City Centre

6.0
Aangenaam 30 beoordelingen
60 m van de accommodatie
USD 159 USD 143
per nacht
Liverpool Georgian Quarter Townhouse Rodney St
Mobiele prijsaanbieding

Liverpool Georgian Quarter Townhouse Rodney St

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
100 m van de accommodatie
USD 676 USD 608
per nacht
Host & Stay - Knight Street Place
Mobiele prijsaanbieding

Host & Stay - Knight Street Place

117 m van de accommodatie
USD 221 USD 199
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Liverpool John Lennon
    13 km

    Treinstations

    Liverpool Central Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Darts

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Huishouding
    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Buiten eethoek
    • Picknickplaats/ Tafels

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden
    • Kinderbox
    • Bordspellen

    Recreatie

    • Live-entertainment

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Patio
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Zijn er oriëntatiepunten in de buurt van City Centre Georgian Listed Townhouse villa?
      U kunt een bezoek brengen aan Fact in de buurt van City Centre Georgian Listed Townhouse villa.
    • Hoeveel kost een verblijf in City Centre Georgian Listed Townhouse villa?
      Huurprijs bij City Centre Georgian Listed Townhouse villa begint bij £1808 per nacht.
    • Welke restaurants liggen er in de buurt van City Centre Georgian Listed Townhouse villa?
      Restaurants in de buurt van City Centre Georgian Listed Townhouse villa zijn The Italian Club Fish restaurant, dat Europese gerechten (op een steenworp afstand van de accommodatie) serveert, evenals Tokyou restaurant beroemd voor Japanse keuken (op 100 meter afstand).
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in City Centre Georgian Listed Townhouse villa?
      Als je City Centre Georgian Listed Townhouse villa verblijft, mag je de belangrijkste bezienswaardigheden van Liverpool, het Internationaal slavernijmuseum en de Cavern Club, die respectievelijk op 16 en 14 minuten lopen liggen, niet missen.
    • Welke vrijetijdsvoorzieningen zijn er in het vakantiehuis?
      Om de gasten te vermaken biedt het vakantiehuis filmavonden.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Liverpool John Lennon
    13 km

    Treinstations

    Liverpool Central Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    City Centre Georgian Listed Townhouse Liverpool

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten